zestaw mebli classic baby

zestaw mebli classic baby

3195,00

Dostępność:

Zapytaj o produkt
- wybierz-
  • biały
  • ciemny róż
  • wanilia
  • wrzosowy
- wybierz-

Opis produktu

Zestaw mebli "CLASIC Baby" o uroczym wyglądzie pozwala dziecku miło spędzać czas w swoim pokoju. Te klasyczne mebelki są znakomite dla dzieci i młodzieży w każdym wieku.
Zestaw wykonany jest z najwyższej jakościowo płyty MDF (kawałki drewna sprasowane pod ciśnieniem) oraz płyty laminowanej (korpusy) i są bardzo stabilne. Mebelki są pomalowane wodnymi farbami akrylowymi (farby posiadają atest stosowania w produkcji artykułów dla dzieci).
 Mebelki projektowane były w celu uzyskania maksymalnego zadowolenia naszych małych klientów oraz ich praktycznego wykorzystania przez wiele lat. Ponadto meble BabyBest nie mają żadnych ostrych krawędzi co pozwala na bezpieczną zabawę i użytkowanie przez dzieci.

W łóżeczku niemowlęcym zastosowano innowatorski oraz bardzo wygodny system otwierania/przesuwania bocznych drzwiczek.
Meble dedykowane są dla noworodków, ale po wymianie łóżeczka na łóżko dla starszych dzieci (dostępnego w wymiarach 180x90 lub 200x90cm)  mogą służyć przez kilkanaście lat nawet dla nastolatków.

W SKŁAD ZESTAWU WCHODZĄ:
Łóżeczko CLASIC pod materac 120x60cm 
Materac piankowy 120x60cm 
Szafa CLASIC  2-drzwiowa 
Komoda CLASIC 3 szuflady 
Przewijak nakładany do komody CLASIC 

Meble posiadają atest stateczności oraz bezpiecznego użytkowania.

 

Max. czas realizacji 7 - 28 dni.

Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania. Polityka prywatności

Zamknij