szafa narożna 1 - drzwiowa pszczółkiszafa narożna 1 - drzwiowa pszczółkiszafa narożna 1 - drzwiowa pszczółki

szafa narożna 1 - drzwiowa pszczółki

1290,00

Dostępność:

Zapytaj o produkt

Opis produktu

Przedstawiamy Państwu  pojemną szafę narożną, która została wyposażona w bieliźniarkę z drążkiem ubraniowym w kolorze chrom, a także półki.

Produkt wykonany z najwyższej jakości materiałów spełniających wszelkie atesty, co stanowi o jego bezpieczeństwie. Lakierowane fronty, a także aplikacje 3D sprawią, że Twoje dziecko będzie mogło poznawać i uczyć się nowych kształtów.

Korpusy są lakierowane, co pozwala uniknąć zarysowań, a dzieki temu wydłuża trwałość i piękny wyglad, natomiast użyte zawiasy i prowadnice z amortyzacją firmy BLUM, czyli systemem cichego domyku pozwolą na korzystanie z szafy nawet podczas snu Twojego malucha.

Wymiary:

- wysokość 172 cm

- szerokość 70 cm

- głębokość 70 cm

Produkt do samodzielnego (łatwego) montażu. Czas realizacji 3 - 4 tyg. W przypadku tego producenta nie jest możliwa płatność przy odbiorze. Proszę wybrać jako formę płatności przelew bądź Przelewy24.

Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania. Polityka prywatności

Zamknij