Szafa 3 - drzwiowa MagiSzafa 3 - drzwiowa MagiSzafa 3 - drzwiowa MagiSzafa 3 - drzwiowa Magi

Szafa 3 - drzwiowa Magi

2335,00

Dostępność:

Zapytaj o produkt

Opis produktu

Pojemna , funkcjonalna i bardzo nowoczesna szafa 3 drzwiowa MAGI to mebel , który pomieści prawie całą domową garderobę . Komplet szuflad , szafek , półek i drążków sprosta wymaganiom maleńkich ubranek jak i ogromnej różności garderoby nastolatka. Wysokiej jakości biała płyta laminowana w połączeniu z naturalną sklejką lakierowaną idealnie wpisze się w minimalistycznym pokoju każdego użytkownika. Do produkcji mebla zostały użyte bezpieczne certyfikowane materiały , które w szczególności spełnią swoją rolę w najwcześniejszym etapie życia dziecka. Całość dopełniają bardzo designerskie uchwyty w kształcie kamienia.

Wysokie nóżki ułatwią utrzymanie czystości ,szczególnie ważne w przypadku alergików.

wymiary:

wysokość:  180 cm

szerokość:   145 cm

głębokość:   50 cm

 

Informacje o produkcie:

- szafa została wyposażona w system cichego domyku szuflad i drzwi z firmy BLUM

- nogi wykonane są z naturalnej sklejki lakierowanej włoską farbą z certyfikatami UE

- fronty, blat oraz boki komody wykonane są z najwyższej jakości białej płyty laminowanej połączonej z naturalną sklejką lakierowaną farbą z certyfikatami UE.

- produkt do samodzielnego montażu

 

Max. czas realizacji 3- 7 tyg.

Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania. Polityka prywatności

Zamknij