Szafa 2 - drzwiowa MagiSzafa 2 - drzwiowa MagiSzafa 2 - drzwiowa MagiSzafa 2 - drzwiowa Magi

Szafa 2 - drzwiowa Magi

1875,00

Dostępność:

Zapytaj o produkt

Opis produktu

Nieco mniejsza niż 3 drzwiowa ale nadal pojemna , funkcjonalna i bardzo nowoczesna szafa pomieści wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy . Komplet szuflad , szafek , półek i drążków sprosta wymaganiom maleńkich ubranek jak i ogromnej różności garderoby nastolatka. Wysokiej jakości biała płyta laminowana w połączeniu z naturalną sklejką lakierowaną idealnie wpisze się w minimalistycznym pokoju każdego użytkownika. Do produkcji mebla zostały użyte bezpieczne certyfikowane materiały , które w szczególności spełnią swoją rolę w najwcześniejszym etapie życia dziecka. Całość dopełniają bardzo designerskie uchwyty w kształcie kamienia. Wysokie nóżki ułatwią utrzymanie czystości ,szczególnie ważne w przypadku alergików.

Wymiary:

wysokość:  180 cm

szerokość:  97,80 cm

głębokość:  50 cm

 

Informacje o produkcie:

- szafa została wyposażona w system cichego domyku szuflad i drzwi z firmy BLUM

- nogi wykonane są z naturalnej sklejki lakierowanej włoską farbą z certyfikatami UE

- fronty, blat oraz boki komody wykonane są z najwyższej jakości białej płyty laminowanej połączonej z naturalną sklejką lakierowaną farbą z certyfikatami UE.

- produkt do samodzielnego montażu

 

Max. czas oczekiwania 3 - 7 tyg.

Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania. Polityka prywatności

Zamknij