regał pszczółki IIregał pszczółki II

regał pszczółki II

945,00

Dostępność:

Zapytaj o produkt

Opis produktu

Przedstawiamy Państwu  regał dwudrzwiowy z półkami.

Produkt wykonany z najwyższej jakości materiałów spełniających wszelkie atesty, co stanowi o jego bezpieczeństwie. Lakierowane fronty, a także aplikacje 3D sprawią, że Twoje dziecko będzie mogło poznawać i uczyć się nowych kształtów.

Korpusy są lakierowane, co pozwala uniknąć zarysowań, a dzieki temu wydłuża trwałość i piękny wyglad, natomiast użyte zawiasy i prowadnice z amortyzacją firmy BLUM, czyli systemem cichego domyku pozwolą na korzystanie z szafy nawet podczas snu Twojego malucha. W wyposażeniu standardowym znajdują się także zabezpieczenia przed przewróceniem się regału (montaż do ściany).

Wymiary:

- wysokość 172 cm

- szerokość 80 cm

- głębokość 42 cm

Produkt do samodzielnego (łatwego) montażu. Czas realizacji 3 - 4 tyg. W przypadku tego producenta nie jest możliwa płatność przy odbiorze. Proszę wybrać jako formę płatności przelew bądź Przelewy24.

Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania. Polityka prywatności

Zamknij