regał blue lagoon IIregał blue lagoon II

regał blue lagoon II

945,00

Dostępność:

Zapytaj o produkt

Opis produktu

Przedstawiamy Państwu  regał dwudrzwiowy z półkami.

Produkt wykonany z najwyższej jakości materiałów spełniających wszelkie atesty, co stanowi o jego bezpieczeństwie. Lakierowane fronty, a także aplikacje 3D sprawią, że Twoje dziecko będzie mogło poznawać i uczyć się nowych kształtów.

Korpusy są lakierowane, co pozwala uniknąć zarysowań, a dzieki temu wydłuża trwałość i piękny wyglad, natomiast użyte zawiasy i prowadnice z amortyzacją firmy BLUM, czyli systemem cichego domyku pozwolą na korzystanie z szafy nawet podczas snu Twojego malucha. W wyposażeniu standardowym znajdują się także zabezpieczenia przed przewróceniem się regału (montaż do ściany).

Wymiary:

- wysokość 172 cm

- szerokość 80 cm

- głębokość 42 cm

Produkt do samodzielnego (łatwego) montażu. Czas realizacji 3 - 4 tyg. W przypadku tego producenta nie jest możliwa płatność przy odbiorze. Proszę wybrać jako formę płatności przelew bądź Przelewy24.

W związku z pandemią, czas realizacji na łózka wynosi do 18 dni roboczych.

Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania. Polityka prywatności

Zamknij