Pościel

Polski - producent pościeli dla - dzieci,niemowląt

 

Pościel Naszą domeną jest zdrowie i bezpieczeństwo naszych najmłodszych - jako polski producent pościeli dla dzieci dostarczamy jedynie wysokogatunkowe wyroby dostosowane do potrzeb użytkowników.

 

Pościel - bawełniana dla dzieci, niemowlęca handmade

 

Proponowana przez nas pościel jest w 100 % "handmade", wykonana z polskiej, naturalnej 100% bawełny. Pościel bawełniana dla dzieci została wykonana z użyciem polskich nici, które charakteryzują się dużą wytrzymałością oraz nie zawierają szkodliwych barwników czy wybielaczy - dlatego proponowana przez nas polska pościel dla dzieci jest w 100% bezpieczna. Wykorzystana bawełna odznacza się wyjątkową miękkością, nie powoduje więc żadnych podrażnień oraz alergii.

Jako producent pościeli dla dzieci, który stara się utrzymywać najwyższą jakość swoich wyrobów, zapewniamy, że pościel po praniu nie traci pierwotnego kształtu ani kolorów. Nadal będzie odznaczać się głębią barw oraz miękkością. Materiał, z którego wykonana została pościel posiada certyfikaty: OEKO - TEX Standard 100 oraz TUV. Znajdująca się w naszej ofercie pościel niemowlęca handmade jest dwustronna, dzięki czemu dziecko może wybrać, który wzór ma się znajdować na zewnątrz - ulubiona pościel na pewno pozwoli na spokojny, zdrowy sen. Jesteśmy jednym z nielicznych producentów pościeli dla niemowląt, którzy proponują wyroby szyte ręcznie w Polsce. To najlepszy wybór dla osób, którym zależy na sprawdzonym składzie pościeli, bez szkodliwych barwników.

Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania. Polityka prywatności

Zamknij