Łóżko wyścigówka 160 x 80

Łóżko wyścigówka 160 x 80

435,00

Dostępność:

Zapytaj o produkt
- wybierz-
  • tak
  • nie

Opis produktu

Prezentujemy Państwu doskonałej jakości polski produkt, który został wykonany z należytą starannością oraz dbałością o detale. Dedykowane młodszym dzieciom łóżko wyścigówka posłuży z pewnością nie tylko jako miejsce wypoczynku, ale będzie stanowić źródło wspaniałej zabawy. Właśnie ze względu na tę ostatnią zastosowaliśmy szereg rozwiązań, które zwiększają znacząco bezpieczeństwo podczas użytkowania. Nasze łóżeczko ma zaokrąglone krawędzie, na których znajdują się dodatkowo miękkie obrzeża, a jego boki zostały specjalnie podniesione, dzięki czemu dzieci mogą się w nim bawić w całkowicie bezpieczny sposób. Na łóżku znajduje się także ciekawy nadruk, który z pewnością sprawi, że Państwa pociechy o wiele chętniej będą zasypiały w nim zupełnie samodzielnie.

Wymiary zewnętrzne łóżka: 164x 84x69 cm.

Materac o wymiarach 160x80 cm ze ściąganym pokrowcem dostępny jest w kilku kolorach oraz z różnymi wzorami – drewniany stelaż GRATIS!

 

Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania. Polityka prywatności

Zamknij