Łóżko science  90x200Łóżko science  90x200

Łóżko science 90x200

1290,00

Dostępność:

Zapytaj o produkt
- wybierz-
  • Tak
  • Nie

Opis produktu

Łóżka z serii Baggi stanowią bardzo ciekawą propozycję dla Twojej pociechy. Przepiękna kolorystyka, funkcjonalność, a przede wszystkim bezpieczeństwo powodują, że rodzice bardzo często decydują się na produkty z serii Baggi. Każde dziecko marzy, aby jego pokój był wyjątkowy, a dzięki tym meblom jest to możliwe.

 

Łóżko zostało wykonane z bardzo trwałego i odpornego na zarysowania lakierowanego MDF-u. Łóżko jest bardzo funkcjonale dzięki umieszczonemu pod stelażem pojemnikowi na pościel.  Za dodatkową opłatą istnieje możliwość dokupienia barierki ochronnej, aby Twoje dziecko mogło być bezpieczne podczas snu.

Wymiary całkowite łóżka:

 - wysokość 72 cm

- szerokość 95 cm

 - głębokość 205 cm

 

Łóżko sprzedawane jest bez materaca. Czas realizacji 3-4 tyg. 

W przypadku tego producenta nie jest możliwa płatność przy odbiorze. Proszę wybrać jako formę płatności przelew bądź Przelewy24.

 

 

W związku z pandemią, czas realizacji na łózka wynosi do 8 dni roboczych.

Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania. Polityka prywatności

Zamknij