Łóżko kosmos 160 x 80

Łóżko kosmos 160 x 80

435,00

Dostępność:

Zapytaj o produkt
- wybierz-
  • tak
  • nie

Opis produktu

Polskie łóżeczko wyprodukowane z największą starannością i dbałością o wszystkie szczegółu. Dla bezpeiczeństwa dzieci zaokrągliliśmy wszystkie możliwe kanty, a krawędzie zabezpieczyliśmy miękkim obrzeżem. Również ze względów bezpieczeństwa podnieśliśmy boki w łózeczku, aby zapobiec przed wypadnięciem podczas snu. Łóżko zrobione jest z białej płyty meblowej z bajecznym akcentem graficznym, który dodatkowo został zabezpieczonym laminatem w celu zwiększenia trwałości nadruku przedczas użytkowania /można myć ściereczką z płynem/.

Piękny nadruk na łóżeczku z pewnością przyczyni się, iż Państwa pociechy chętnie i z radością będą chciały same zasypiać w swoim wymarzonym łóżeczku.

Wymiary zewnętrzne łóżka 164 x 84 x69 cm.

Materac o wymiarach 160x80 cm ze ściąganym pokrowcem /w losowo wybranym wzorze i kolorze/ i drewniany stelaż GRATIS!

 

Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania. Polityka prywatności

Zamknij