Łóżko graffitiŁóżko graffitiŁóżko graffitiŁóżko graffiti

Łóżko graffiti

679,00

Dostępność:

Zapytaj o produkt
- wybierz-
  • niebieski
  • czerwony
- wybierz-
- wybierz-

Opis produktu

Łóżka z tej kategorii dzięki zastosowaniu specjalnie wyselekcjonowanych, wysokogatunkowych tkanin, cechują się unikalną, żywą kolorystyką, wytrzymałością oraz oryginalnością wzornictwa, połączoną z dbałością o najdrobniejszy szczegół. Jako producent za priorytetowy cel postawiliśmy sobie bezpieczeństwo konstrukcji, wygodę oraz ergonomię naszych produktów.  Wszystkie nasze łóżka wykonane są z certyfikowanej płyty meblowej, a tzw. skrzynie, w które włożony jest materac są dodatkowo tapicerowane  bardzo miłą  w dotyku tkaniną, mającą na celu wygładzenie ostrych krawędzi oraz nadanie meblowi niepowtarzalnego designu. Chcąc poprawić komfort użytkowania, całkowicie w naszych łóżkach zrezygnowaliśmy z "deseczkowych" stelaży pod materac, w których dość często, na skutek nierównomiernego rozmieszczenia ciężaru, łamią się deski  lub co gorsza podczas uszkodzenia stelaża można nabawić się urazu. Zamiast niskobudżetowych stelaży, o których była mowa w zdaniu wcześniej, zastosowaliśmy innowacyjny system "mattress  floor"- podłogi pod materac. Podłoga  w idealny sposób podpiera materac, co zapewnia użytkownikowi  spokojny sen.  Aby zachować wysoką jakość naszych produktów, wszystkie łóżka posiadają w komplecie wygodny materac "VERSITO LUX" z pianki wysokoelastycznej ze zdejmowanym pokrowcem o wysokości ok.10 cm, który również jest naszej produkcji.  Dodatkowym atutem, który wyróżnia nas od konkurencji jest to, że wszystkie nasze łóżka są złożone, skręcone  w około 90%. Domontowanie dwóch frontów kończy montaż łóżka. Dzięki dwustopniowej  kontroli  jakości potwierdzonej  certyfikatem końcowym  jesteśmy pewni, że nasze produkty spełnią Państwa wszystkie oczekiwania.

Główne cechy łóżka:
⦁    oryginalne wzornictwo
⦁    żywe kolory
⦁    podłoga pod materac
⦁    stabilna rama z wysokogatunkowej płyty meblowej pierwszego gatunku
⦁    miłe w dotyku  tapicerowane boki
⦁    materac ze zdejmowanym pokrowcem wysokości ok.10cm
⦁    fronty łóżka z grafiką lub tapicerowane tkaniną  ,,easy cleaning'' z  modnymi  motywami

 Główne cechy materaca:

 Materac VERSITO LUX jest materacem wykonanym w całości z wysokoelastycznej pianki poliuretanowej. Model ten został zrobiony przy użyciu środków, które nie wywołują alergii, dzięki czemu jest bezpieczny dla astmatyków i alergików. Materac został wyposażony w pokrowiec na zamek, który w razie potrzeby można w prosty sposób zdjąć i wyprać w temperaturze 40 stopni. Materace VERSITO LUX mogą być stosowane w łóżkach ze stelażem regulowanym. Dodatkowym atutem wszystkich naszych materacy jest bezklejowa konstrukcja, wolna od kleju, rozpuszczalników chemicznych itp. Wysokość opisywanego materaca około 10 cm(z tolerancją +/- 1 cm).

Wymiary łóżka 140x80 cm:

DŁUGOŚĆ CAŁKOWITA    148 cm
SZEROKOŚĆ CAŁKOWITA    84 cm
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA    66 cm
POWIERZCHNIA SPANIA    140X80 cm

Wymiary łóżka 160x80 cm:

DŁUGOŚĆ CAŁKOWITA    168 cm
SZEROKOŚĆ CAŁKOWITA    84 cm
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA    66 cm
POWIERZCHNIA SPANIA    160X80 cm

Wymiary łóżka 180x80 cm:

DŁUGOŚĆ CAŁKOWITA    188 cm
SZEROKOŚĆ CAŁKOWITA    84 cm
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA    66 cm
POWIERZCHNIA SPANIA    180X80 cm

 

Produkt do samodzielnego montażu. Max. czas oczekiwania 3-4 tyg. Istnieje możliwość zakupu skrzyni na pościel.

 

Produkt do sampdzielnego montażu. max. czas oczekiwania 3 - 4 tyg. Istnieje możliwość zakupu skrzyni na pościel.

 

 

 

 

 

 

Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania. Polityka prywatności

Zamknij