Łóżko classic 1Łóżko classic 1Łóżko classic 1Łóżko classic 1Łóżko classic 1Łóżko classic 1

Łóżko classic 1

660,00

Dostępność:

Zapytaj o produkt
- wybierz-
  • różowy
  • biały
  • szary
- wybierz-
- wybierz-
- wybierz-

Opis produktu

 

Łóżko wykonane jest z wysokiej jakości płyty meblowej, fronty łóżek są z płyty mdf 3- krotnie lakierowanej farbami ekologicznymi. Łóżko montowane jest na śrubach ściągających, gwarantuje to dużą wytrzymałość. Dzieki temu maksymalne obciążenie to aż 120kg.

Zaokrąglone krawędzie gwarantują bezpieczeństwo dzieci podczas użytkowania. Stelaż łóżeczka wykonany jest z drewna sosnowego, listwy stelażowe zapewniają odpowiednie podparcie i wentylacje dla materaca.

 

Dostepne rozmiary:

140x80 cm

160x80 cm

180x80 cm

 

Stelaż i Barierka Ochronna Gratis!!!

 

Czas realizacji 8 - 10 dni robocze.

 

Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania. Polityka prywatności

Zamknij