Łóżko Cindi 90x200Łóżko Cindi 90x200Łóżko Cindi 90x200

Łóżko Cindi 90x200

1290,00

Dostępność:

Zapytaj o produkt
- wybierz-
  • Tak
  • Nie

Opis produktu

Łóżka z serii Baggi stanowią bardzo ciekawą propozycję dla Twojej pociechy. Przepiękna kolorystyka, funkcjonalność, a przede wszystkim bezpieczeństwo powodują, że rodzice bardzo często decydują się na produkty z serii Baggi. Każde dziecko marzy, aby jego pokój był wyjątkowy, a dzięki tym meblom jest to możliwe.

 

Łóżko zostało wykonane z bardzo trwałego i odpornego na zarysowania lakierowanego MDF-u. Łóżko jest bardzo funkcjonale dzięki umieszczonemu pod stelażem pojemnikowi na pościel.  Za dodatkową opłatą istnieje możliwość dokupienia barierki ochronnej, aby Twoje dziecko mogło być bezpieczne podczas snu.

Wymiary całkowite łóżka:

 - wysokość 72 cm

- szerokość 95 cm

 - głębokość 205 cm

 

Łóżko sprzedawane jest bez materaca. Czas realizacji 3-4 tyg. 

W przypadku tego producenta nie jest możliwa płatność przy odbiorze. Proszę wybrać jako formę płatności przelew bądź Przelewy24.

 

 

Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania. Polityka prywatności

Zamknij