Łóżeczko CindiŁóżeczko Cindi

Łóżeczko Cindi

1190,00

Dostępność:

Zapytaj o produkt
- wybierz-
  • tak
  • nie

Opis produktu

Wyjątkowe meble z kolekcji Baggi Design to połączenie dobrego stylu, funkcjonalności oraz bezpieczeństwa Twojego Malucha.

Łóżeczko zmienia się wraz z wiekiem dziecka, dzięki możliwości regulacji poziomu materaca na 3 wysokościach. Łóżeczko można przekształcić w tapczanik, poprzez demontaż elementów ze szczebelkami. 

Meble wykonane z wysokiej jakości lakierowanej płyty MDF odpornej na zarysowania.

Wymiary:

Wysokość 93 cm

Szerokość 75 cm

Głębokość 143 cm

 

Max. czas realizacji 3- 4 tyg. W przypadku tego producenta nie jest możliwa płatność przy odbiorze. Proszę wybrać jako formę płatności przelew bądź Przelewy24.

 

Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania. Polityka prywatności

Zamknij