Łóżeczko CindiŁóżeczko Cindi

Łóżeczko Cindi

1190,00

Dostępność:

Zapytaj o produkt
- wybierz-
  • tak
  • nie

Opis produktu

Wyjątkowe meble z kolekcji Baggi Design to połączenie dobrego stylu, funkcjonalności oraz bezpieczeństwa Twojego Malucha.

Łóżeczko zmienia się wraz z wiekiem dziecka, dzięki możliwości regulacji poziomu materaca na 3 wysokościach. Łóżeczko można przekształcić w tapczanik, poprzez demontaż elementów ze szczebelkami. 

Meble wykonane z wysokiej jakości lakierowanej płyty MDF odpornej na zarysowania.

Wymiary:

Wysokość 93 cm

Szerokość 75 cm

Głębokość 143 cm

 

Max. czas realizacji 3- 4 tyg. W przypadku tego producenta nie jest możliwa płatność przy odbiorze. Proszę wybrać jako formę płatności przelew bądź Przelewy24.

 

W związku z pandemią, czas realizacji na łózka wynosi do 8 dni roboczych.

Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania. Polityka prywatności

Zamknij