O Nas

 

Zmieniamy się dla Was. Podążając za współczesnymi trendami zaczęliśmy produkcję pościeli dziecięcej, wykonanej ze 100 % polskiej bawełny. Produkt posiada certyfikaty OEKO - TEX oraz TUV. Nawiążemy współpracę ze sklepami, hurtowniami. etc.

Spełniamy Marzenia to sklep internetowy specjalizujący się sprzedażą mebli dla dzieci i młodzieży. Stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo naszych najmłodszych, dlatego też w naszej ofercie znajdą Państwo meble wiodących producentów z Polski. Wszystkie meble posiadają atesty użytkowania przez dzieci, a do ich produkcji nie są wykorzystywane toksyczne materiały. 

 

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór mebli, który z pewnością spełni marzenia każdego klienta. Istnieje możliwość zakupu całego zestawu mebli, a także poszczególnych jego elementów.

 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piatku w godzinach od 8 do 18, a także w soboty od 10 do 14 pod numerem telefonu: 506 230 120 lub 506 230 190.

Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania. Polityka prywatności

Zamknij