Łóżko classic 2 mixŁóżko classic 2 mixŁóżko classic 2 mixŁóżko classic 2 mix

Łóżko classic 2 mix

560,00

Dostępność:

Zapytaj o produkt
- wybierz-
  • różowy
  • zielony
  • fioletowy
- wybierz-
- wybierz-

Opis produktu

Łóżko wykonane jest z wysokiej jakości płyty meblowej, fronty łóżek są z płyty mdf 3- krotnie lakierowanej farbami ekologicznymi. Łóżko montowane jest na śrubach ściągających, gwarantuje to dużą wytrzymałość. Dzieki temu maksymalne obciążenie to aż 150kg.

Zaokrąglone krawędzie gwarantują bezpieczeństwo dzieci podczas użytkowania. Stelaż łóżeczka wykonany jest z drewna sosnowego, listwy stelażowe zapewniają odpowiednie podparcie i wentylacje dla materaca.

 

Dostepne rozmiary:

160x80 cm

180x80 cm

 

W zestawie: łóżko, stelaż, barierki oraz skrzynia na pościel.

 

Max. czas realizacji 2 - 10 dni roboczych.

Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania. Polityka prywatności

Zamknij